poniedziałek, 06 luty 2017 18:01

Zaproszenie na Walne Zebranie Sprawozdawcze 2017

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzowej Polskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich swoich członków czynnych, MDP oraz sympatyków jednostki na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się w remizie OSP Świerzowa Polska w dniu 11.02.2017r o godzinie 18:00.

środa, 04 styczeń 2017 17:38

Pożar sadzy w Świerzowej Polskiej

We wtorkowe popołudnie (3.01) około godziny 16:40 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w przewodzie kominowym przy ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej. Po dojeździe na miejsce zdarzenia przystąpiliśmy wspólnie z JRG PSP Krosno do wygaszania pieca centralnego ogrzewania oraz czyszczenia komina. Na szczęście obyło się bez większych strat. Działania zakończyliśmy o 17:30.

Już po raz szósty jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzowej Polskiej wydała swój kalendarz strażacki. W najbliższych dniach strażacy rozprowadzą go wśród mieszkańców naszej miejscowości. Kalendarz wykonany jest ze sztywnego papieru w formacie A3. W tym roku postanowiliśmy zmienić jego formę - teraz kalendarium jest na osobnej kartce przez co daty są bardziej czytelne. Na odwrocie zamieściliśmy porady dla mieszkańców.

wtorek, 27 wrzesień 2016 19:31

Świerzowa Polska: Pożar w kotłowni

We wtorek (27.09) strażacy zostali wezwani do Świerzowej Polskiej (gm. Chorkówka) gdzie miał miejsce pożar w kotłowni.