We wtorek (25 grudnia) o godzinie 12:27 zostaliśmy zadysponowani do Świerzowej Polskiej na ul. Nadbrzeżną gdzie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Działania prowadzili policjanci oraz strażacy JRG Krosno, OSP KSRG Szczepańcowa, OSP Świerzowa Polska. Do remizy wróciliśmy o godzinie 14:00.

niedziela, 02 grudzień 2018 16:50

Poszukiwania zaginionej osoby w Iwoniczu

W mroźny, sobotni poranek (1 grudnia) uczestniczyliśmy w poszukiwaniach zaginionego mieszkańca Lubatowej. Wyjechaliśmy do działań w 6-osobowej obsadzie. Miejscem zbiórki był parking pod remizą w Iwoniczu. Przeczesywane były tereny Iwonicza w kierunku Miejsca Piastowego oraz w kierunku Klimkówki. W poszukiwaniach wykorzystano również quady, motocykle i samochody. Niestety po kilkugodzinnej penetracji terenu nie znaleziono zaginionego.

W dniu wczorajszym (24.09.2018) zostaliśmy dwukrotnie dysponowani do powalonych drzew. Oba zdarzenia były skutkami silnego wiatru, który nawiedził nasz region.

25 marca 2018 roku braliśmy udział w zabezpieczeniu trasy III Biegu Żołnierzy Wyklętych zorganizowanego przez Klub Biegacza „Athletic" Zręcin. Działania prowadziliśmy wspólnie z jednostkami: OSP KSRG Szczepańcowa, OSP Żeglce i OSP Zręcin. Wszystkim uczestnikom gratulujemy szczęśliwego ukończenia biegu i uzyskanych rezultatów.

W dniu dzisiejszym (17.06) od godz. 10:00 do 12:00 braliśmy udział w zabezpieczeniu trasy II Biegu Pamięci Ks. Prałata Jerzego Moskala w Zręcinie. W biegu udział wzięło około pięćdziesięciu biegaczy. Naszym zadaniem było zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom. Działania prowadziliśmy wspólnie z OSP Zręcin i OSP Szczepańcowa.

W dniu 6 czerwca o godzinie 23:35 zostaliśmy zadysponowani do pożaru suchej trawy w Świerzowej Polskiej przy ul. Krośnieńskiej. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali się duże ognisko z deskami i belkami drewnianymi nieopodal zabudowań. Silny wiatr stwarzał ryzyko przeniesienia na nie ognia. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że drewno częściowo było pokryte lepikiem.

lukresja verona garmazerka meblo sam

gex hol cellfast krosart