ospswierzowa@gmail.com
tel. 998 lub 112
sobota, 09 lipiec 2016 11:16

Pożar skoszonej trawy przy Nadłąkowej

Pożar skoszonej trawy przy Nadłąkowej fot. OSP Świerzowa Polska

W sobotę (2.07) około godziny 12:00 dyżurny ze Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie otrzymał zgłoszenie o pożarze skoszonej trawy w Świerzowej Polskiej. Niezwłocznie zadysponował naszą jednostkę oraz wysłał do pomocy zastęp z JRG Krosno. Po naszym dojeździe na miejsce potwierdziliśmy pożar i za pomocą lini szybkiego natarcia szybko go ugasiliśmy.

W dzialaniach udział brały:

OSP Świerzowa Polska - GLBAw Peugeot Boxer

JRG Krosno - GCBA Scania P400

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasi sponsorzy:

lukresja verona garmazerka meblo sam 

gex hol cellfast krosart