ospswierzowa@gmail.com
tel. 998 lub 112
wtorek, 27 wrzesień 2016 21:31

Świerzowa Polska: Pożar w kotłowni

We wtorek (27.09) strażacy zostali wezwani do Świerzowej Polskiej (gm. Chorkówka) gdzie miał miejsce pożar w kotłowni.

Po godzinie 19:20 strażacy z OSP KSRG Szczepańcowa oraz OSP Świerzowa Polska zostali zadysponowani do pożaru w jednym z budynków przy ulicy Kmiecie w Świerzowej Polskiej. Dzięki szybkiej interwencji strażaków udało zapobiec się tragedii.

Przyczyną interwencji była zbyt wysoka temperatura w piecu centralnego ogrzewania co doprowadziło do niebezpiecznej sytuacji oraz zadymienia kotłowni. Strażacy wygasili piec poprzez wybranie palącego się drewna i przelaniu go wodą na zewnątrz budynku oraz oddymili pomieszczenia.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasi sponsorzy:

lukresja verona garmazerka meblo sam 

gex hol cellfast krosart