ospswierzowa@gmail.com
tel. 998 lub 112
środa, 07 czerwiec 2017 07:21

Pożar desek i belek drewnianych w Świerzowej Polskiej

Pożar desek i belek drewnianych w Świerzowej Polskiej fot. OSP Świerzowa Polska

W dniu 6 czerwca o godzinie 23:35 zostaliśmy zadysponowani do pożaru suchej trawy w Świerzowej Polskiej przy ul. Krośnieńskiej. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali się duże ognisko z deskami i belkami drewnianymi nieopodal zabudowań. Silny wiatr stwarzał ryzyko przeniesienia na nie ognia. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że drewno częściowo było pokryte lepikiem.

Działania gaśnicze prowadziliśmy wspólnie z zastępem JRG PSP w Krośnie. Do remizy wróciliśmy o godzinie 00:30.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasi sponsorzy:

lukresja verona garmazerka meblo sam 

gex hol cellfast krosart