poniedziałek, 09 maj 2016 06:13

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Kalwarii Pacławskiej

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Kalwarii Pacławskiej fot. OSP Szczepańcowa

1 maja br., poczet sztandarowy z naszej jednostki wziął udział w Wojewódzkich Obchodach Dnia Strażaka w Kalwarii Pacławskiej. Wśród zaproszonych gości pojawili się mi.n.: Prezes Zarządu Głównego ZOSP RP Waldemar Pawlak, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego w Rzeszowie Janusz Konieczny, komendanci miejscy i powiatowi PSP z terenu województwa podkarpackiego, przedstawiciele władz samorządowych oraz bardzo duża liczba strażaków z naszego województwa.

Nasz udział w obchodach zawdzięczamy jednostce OSP Szczepańcowa, która zaprosiła nas i zorganizowała wspólny wyjazd do Kalwarii Pacławskiej.

Na pierwszym planie poczet sztandarowy OSP Szczepańcowa, następnie poczet sztandarowy OSP Świerzowa Polska.

Zdjęcia: OSP Szczepańcowa

Skomentuj