ospswierzowa@gmail.com
tel. 998 lub 112
wtorek, 24 maj 2016 08:56

Wizyta u przedszkolaków w Świerzowej Polskiej

Wizyta u przedszkolaków w Świerzowej Polskiej fot. Przedszkole w Świerzowej Polskiej

W poniedziałek, 9 maja gościliśmy w Przedszkolu Samorządowym w Świerzowej Polskiej. Nasza wizyta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród dzieci.  W trakcie spotkania zaznajomiliśmy dzieci z ciekawostkami związanymi ze strażą pożarną. Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale zajmują się też innymi zagrożeniami.

Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził samochód ratowniczo-gaśniczy. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponujemy. Spotkanie zakończyło się pamiątkowymi fotografiami, a dzieci wręczyły nam drobne upominki za które bardzo dziękujemy.

fot. Przedszkole w Świerzowej Polskiej

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasi sponsorzy:

lukresja verona garmazerka meblo sam 

gex hol cellfast krosart