ospswierzowa@gmail.com
tel. 998 lub 112
niedziela, 20 listopad 2016 10:46

Kalendarz OSP Świerzowa Polska na 2017 rok już jest!

Kalendarz OSP Świerzowa Polska na 2017 rok już jest! Kalendarz strażacki naszej jednostki na 2017 rok

Już po raz szósty jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzowej Polskiej wydała swój kalendarz strażacki. W najbliższych dniach strażacy rozprowadzą go wśród mieszkańców naszej miejscowości. Kalendarz wykonany jest ze sztywnego papieru w formacie A3. W tym roku postanowiliśmy zmienić jego formę - teraz kalendarium jest na osobnej kartce przez co daty są bardziej czytelne. Na odwrocie zamieściliśmy porady dla mieszkańców.

Ogromne słowa podziękowania należą się darczyńcom, którzy wsparli finansowo naszą działalność. Przekazane za kalendarz datki zostaną w całości przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego, który zwiększy mobilność naszej jednostki. Wszystkim darczyńcom składamy z góry serdeczne podziękowania.

 

 

Publikujemy tutaj też wcześniejsze kalendarze wydane do tej pory przez naszą jednostkę. Pamiętacie je jeszcze?

2016:

2015:

 2014:

 2013:

 2012:

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasi sponsorzy:

lukresja verona garmazerka meblo sam 

gex hol cellfast krosart