We wtorek (23.02) o godzinie 11:47 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie na prośbę władz gminy do wypompowania wody z zalanej piwnicy w Domu Ludowym w Zręcinie. Po kilku minutach wyjeżdżamy do interwencji zastępem w sile czterech strażaków.

W niedzielę (21.02) o godzinie 9:43 zostaliśmy zadysponowani do potrącenia dwóch osób na ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej. Sprawca nie udzielił pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowani to 19-latek oraz 17-latka, oboje zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia 19-latka okazały się poważne.

środa, 17 lutego 2021 12:34

Przekaż nam swój 1% podatku

Nie musisz być strażakiem, żeby zostać bohaterem. Przekaż nam swój 1% podatku. Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz uratować życie i mienie swoje oraz swoich najbliższych.

W środę (10.02) o godzinie 22:47 zostajemy zadysponowani do wiaty garażowej, która pod naporem śniegu uległa zawaleniu. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia potwierdzamy zgłoszenie. Nasze działania skupiły się głównie na oświetleniu i zabezpieczeniu uszkodzonej wiaty oraz wyprowadzeniu spod niej dwóch samochodów osobowych, które również w wyniku zdarzenia ucierpiały. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Wczoraj (2.02) o godzinie 19:46 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Krośnieńską w Świerzowej Polskiej gdzie doszło do dachowania samochodu osobowego. Po czterech minutach wyjeżdżamy do zdarzenia pięcioosobowym zastępem.