wtorek, 09 sierpień 2022 15:49

Zderzenie samochodu osobowego z motorowerem

Zderzenie samochodu osobowego z motorowerem fot. OSP Świerzowa Polska

W niedzielę (7.08), około godziny 16:20 zostaliśmy zadysponowani do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem na ulicy Granicznej w Świerzowej Polskiej. Kierująca samochodem marki seat, nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych i zjechała na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z kierującym motorowerem 70-letnim mieszkańcem gminy Chorkówka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, doznał niegroźnych obrażeń.

Siły i środki biorące udział w akcji:
- JRG Krosno - GBAPrRt Man, GBARt Scania
- OSP Świerzowa Polska - GLBM Peugeot Boxer
- OSP KSRG Szczepańcowa - GBARt Man
- ZRM - SPPR Krosno
- Policja - 1x

NASI PARTNERZY