wtorek, 26 marca 2019 11:43

Dwudniowe poszukiwania zaginionej osoby

Dwudniowe poszukiwania zaginionej osoby fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

W dniach 26.02 i 27.02.2019r. prowadziliśmy poszukiwania zaginionego 32-letniego mieszkańca Kobylan. W poszukiwaniach brało udział wiele jednostek z terenu Gminy Chorkówka, mieszkańcy Kobylan oraz bliscy znajomi zaginionego. Obszar poszukiwań obejmował tereny w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego (Kobylany, Kobylany-Myszkowskie i Łęki Dukielskie). Punktem koncentracji sił i środków był parking pod remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylanach. Ciało zaginionego zostało znalezione w środę (27.02) około godziny 15:00 przy DK19 w miejscowości Równe przez przypadkowe osoby.

W poszukiwaniach brały udział m.in.:
- OSP Kobylany
- OSP Kobylany-Myszkowskie
- OSP Leśniówka
- OSP Żeglce
- OSP Draganowa
- OSP Podbniebyle
- OSP Sulistrowa
- OSP Świerzowa Polska
- Policja

fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl