poniedziałek, 14 grudzień 2020 19:05

Poszukiwania zaginionej osoby w Kobylanach

Poszukiwania zaginionej osoby w Kobylanach fot. OSP Świerzowa Polska

W piątek (11 grudnia 2020 r.) o godzinie 8:14 zostaliśmy zaalarmowani do poszukiwań zaginionego 22-letniego mieszkańca Kobylan. W akcji poszukiwawczej brało udział ponad stu ratowników GOPR, strażaków oraz policjantów. Obszar poszukiwań obejmował tereny w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego (tj. Kobylany i Kobylany-Myszkowskie). Zaginiony został odnaleziony przez policjantów w miejscowości Lipowica.

Policję poinformowała osoba, która przejeżdżała przez DK19 i rozpoznała zaginionego. Akcję poszukiwawczą zakończono przed godziną 16:00.

W poszukiwaniach brały udział m.in.:
- OSP Kobylany
- OSP Kobylany-Myszkowskie
- OSP Dukla
- OSP Równe
- OSP Lubatowa
- OSP Iwla
- OSP Bóbrka
- OSP Draganowa
- OSP Świerzowa Polska
- GOPR
- Policja

 

NASI PARTNERZY