środa, 03 luty 2021 08:01

Dachowanie samochodu osobowego na ul. Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej

Dachowanie samochodu osobowego na ul. Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej fot. OSP Świerzowa Polska

Wczoraj (2.02) o godzinie 19:46 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Krośnieńską w Świerzowej Polskiej gdzie doszło do dachowania samochodu osobowego. Po czterech minutach wyjeżdżamy do zdarzenia pięcioosobowym zastępem.

W dachowaniu ranna została jedna osoba, która opuściła pojazd o własnych siłach, nie potrzebowała pomocy medycznej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym oraz neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Do remizy wróciliśmy o godzinie 20:52.

 

Siły i środki biorące udział w akcji:

- JRG Krosno (341R21, 341R40)

- OSP Świerzowa Polska (347R14)

- SPPR Krosno

- Policja

 

fot. OSP Świerzowa Polska, Krosno112.pl

NASI PARTNERZY