wtorek, 23 luty 2021 07:18

Potrącenie dwóch osób na ul. Krośnieńskiej

Potrącenie dwóch osób na ul. Krośnieńskiej fot. OSP Świerzowa Polska

W niedzielę (21.02) o godzinie 9:43 zostaliśmy zadysponowani do potrącenia dwóch osób na ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej. Sprawca nie udzielił pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowani to 19-latek oraz 17-latka, oboje zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia 19-latka okazały się poważne.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie, gdy dwoje nastolatków poruszało się chodnikiem, kierujący samochodem osobowym marki volkswagen jadąc od Zręcina, zjechał z drogi na chodnik i wjechał w nich po czym odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Krosna.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem drogowym na czas prowadzonych działań.

 

Siły i środki biorące udział w akcji:

- JRG Krosno - 341[R]25

- OSP KSRG Szczepańcowa - 349[R]02

- OSP Świerzowa Polska - 347[R]14

- 2 x ZRM - SPPR Krosno

- 2x Policja
Krosno112.pl

NASI PARTNERZY