piątek, 22 październik 2021 08:38

Uszkodzone poszycie dachu przy ul. Szczepana

Uszkodzone poszycie dachu przy ul. Szczepana fot. OSP Świerzowa Polska

W czwartek (21.10) o godzinie 10:32 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie do uszkodzonego przez wiatr poszycia dachu na budynku mieszkalnym przy ul. Szczepana w Świerzowej Polskiej. Ze względu na wysokość budynku oraz bezpieczeństwo strażaków, podjęto decyzję o zadysponowaniu na miejsce zdarzenia drabiny mechanicznej z JRG Krosno.

Nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przed dostępem osób trzecich oraz usunięciu miejscowego zagrożenia. Do remizy wróciliśmy o godzinie 12:09.

 

Siły i środki biorące udział w akcji:

- OSP KSRG Szczepańcowa - 349[R]02

- OSP Świerzowa Polska - 347[R]14

- JRG Krosno - 341[R]51

NASI PARTNERZY