czwartek, 11 luty 2016 18:38

Pokaz i prelekcja nt. bezpieczeństwa dla przedszkolaków

Pokaz i prelekcja nt. bezpieczeństwa dla przedszkolaków fot. Adam Hejnar

Dzisiaj (11.02), na zaproszenie Niepublicznego Przedszkola "Misiowo" udaliśmy się do Chorkówki na pokaz oraz prelekcję na temat bezpieczeństwa podczas ferii dla przedszkolaków.

Pomimo chłodu panującego na dworze, dzieci bardzo ciepło przywitały strażaków (tj. Adriana Kuźniarowicza i Adama Hejnara). Pierwsza część spotkania odbyła się na zewnątrz, gdzie zaprezentowany został podstawowy sprzęt będący na wyposażeniu naszego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Następnie, wspólnie z dziećmi udaliśmy się do budynku przedszkola. Tam miała miejsce krótka pogadanka na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

Pokaz zakończyliśmy zdjęciem grupowym. Sądząc po uśmiechniętych minach dzieci, można śmiało stwierdzić, że pokaz się podobał.