ospswierzowa@gmail.com
tel. 998 lub 112
wtorek, 03 kwiecień 2018 10:34

Nowy sprzęt od firmy Cellfast

Nowy sprzęt od firmy Cellfast Sprzęt przekazany dla naszej jednostki od firmy Cellfast

W dniu 16 marca 2018 roku nasza jednostka otrzymała nowy sprzęt. Firma Cellfast przekazała nam bezpłatnie w formie wsparcia rzeczowego wysokiej jakości sprzęt. Przekazane przez firmę Cellfast wyposażenie na pewno podniesie potencjał ratowniczy jednostki a co za tym idzie, zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców naszej miejscowości.

Sprzęt, który orzymaliśmy w ramach wsparcia rzeczowego:

- widły ERGO LINE (2 szt.)

- szufla ERGO LINE (1 szt.)

- szpadel ostry ERGO LINE (2 szt.)

- siekiera U1100 ERGO LINE (1 szt.)

- siekiera U1600 ERGO LINE (1 szt.)

- wąż ogrodowy HOBBY ATS2 1/2" 25m (1 szt.)

- wieszak ścienny na wąż (1 szt.)

 

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć ogromne słowa podziękowania dla firmy Cellfast za bezpłatne przekazanie nam powyższego sprzętu. Do podziękowań za okazałą pomoc łączymy serdeczne pozdrowienia, życzenia sukcesów oraz wszelkiej pomyślności.

 

Dziękujemy!

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzowej Polskiej

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasi sponsorzy:

lukresja verona garmazerka meblo sam 

gex hol cellfast krosart