czwartek, 12 październik 2023 21:10

Kolizja dwóch samochodów obok mostu w Świerzowej Polskiej

Kolizja dwóch samochodów obok mostu w Świerzowej Polskiej fot. Krosno112.pl

W poniedziałek 9 października około godziny 7:40 doszło do zderzenia dwóch samochodów w Świerzowej Polskiej (gm. Chorkówka) tuż przy moście na Jasiołce.

Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe: strażaków z JRG Krosno, OSP Świerzowa Polska i OSP KSRG Szczepańcowa, medyków SPPR Krosno oraz policjantów WRD KMP Krosno, którzy ustalali dokładne okoliczności zdarzenia.

O okolicznościach zdarzenia informuje podkom. Paweł Buczyński - Oficer Prasowy KMP w Krośnie: "Z policyjnych ustaleń wynika, że 32-letnia kierująca skodą, wjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z poruszającym się w kierunku Zręcina peugeotem. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uczestnicy trzeźwi."

Ruch na moście oraz skrzyżowaniu ulic Krośnieńskiej i Szkolnej w Świerzowej Polskiej odbywał się wahadłowo.

 

krosno112.pl, fot. krosno112.pl

NASI PARTNERZY