niedziela, 12 stycznia 2020 13:12

Wypadek dwóch samochodów osobowych na ul. Krośnieńskiej

Wypadek dwóch samochodów osobowych na ul. Krośnieńskiej fot. OSP Świerzowa Polska

W piątek (10.01) o godzinie 14:25 zostaliśmy zadysponowani do wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Świerzowa Polska na ul. Krośnieńskiej. W wyniku wypadku do szpitala została przewieziona kierująca citroenem oraz kierujący oplem. Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz usunięcie powstałych wycieków płynów eksploatacyjnych. Do remizy wróciliśmy o godzinie 16:50.

Siły i środki biorące udział w akcji:
- OSP KSRG Szczepańcowa - GBARt MAN
- OSP Świerzowa Polska - GLBAw Peugeot Boxer
- JRG Krosno - GBARt SCANIA, GCBARt SCANIA, Nissan Navara
- 2x Zespół Ratownictwa Medycznego
- Wydział Ruchu Drogowego KMP w Krośnie

 

fot. OSP Świerzowa Polska, Krosno112.pl