niedziela, 01 marzec 2020 10:52

Dwie kolizje w jednym czasie na moście w Świerzowej Polskiej

Dwie kolizje w jednym czasie na moście w Świerzowej Polskiej fot. OSP Świerzowa Polska

W piątek (28.02) o godzinie 19:26 zostaliśmy zaalarmowani do zderzenia czterech samochodów osobowych na moście w Świerzowej Polskiej. Wyjazd z remizy sześcioosobowego zastępu następuje o godzinie 19:30. Po dojeździe okazało się, że doszło do dwóch oddzielnych zdarzeń. Pierwsze to niegroźna kolizja dwóch pojazdów przed mostem, a drugie to czołowe zderzenie dwóch pojazdów na moście. Nikt z uczestników kolizji nie został poszkodowany. Działania podjęte przez nasz zastęp to m.in. zabezpieczenie miejsca zdarzenia, kierowanie ruchem drogowym oraz usunięcie rozbitych samochodów z jezdni. Do remizy wróciliśmy o godzinie 20:50.

Siły i środki biorące udział w akcji:
- OSP Świerzowa Polska - GLBM Peugeot Boxer
- OSP KSRG Szczepańcowa - GLBM Peugeot Boxer
- JRG Krosno - GBARt SCANIA, GBA Mercedes Unimog
- Zespół Ratownictwa Medycznego
- Wydział Ruchu Drogowego KMP w Krośnie

NASI PARTNERZY