czwartek, 03 grudzień 2015 12:48

Kalendarz OSP Świerzowa Polska na 2016 rok już jest!

Kalendarz OSP Świerzowa Polska na 2016 rok już jest! Kalendarz strażacki naszej jednostki na 2016 rok

Już po raz 5. jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzowej Polskiej wydała swój kalendarz strażacki. W najbliższych dniach strażacy rozprowadzą go wśród mieszkańców naszej miejscowości. Kalendarz wykonany jest ze sztywnego papieru w formacie A3. Oprócz standardowego kalendarium z zaznaczonymi świętami państwowymi i kościelnymi zawiera również zdjęcia z mijającego roku ukazujące życie jednostki.

Ogromne słowa podziękowania należą się darczyńcom, którzy wsparli finansowo naszą działalność. Przekazane za kalendarz datki zostaną w całości przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego, który zwiększy mobilność naszej jednostki. Wszystkim darczyńcom składamy z góry serdeczne podziękowania.

NASI PARTNERZY