niedziela, 29 listopad 2020 17:07

Kalendarz OSP Świerzowa Polska na 2021 rok już jest!

Już po raz kolejny jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzowej Polskiej wydała swój kalendarz strażacki. Od 1 grudnia br. nasi strażacy rozpoczną rozprowadzanie go wśród mieszkańców naszej miejscowości. W tym roku postanowiliśmy zmienić jego formę - na jednej stronie znajduje się kalendarium tradycyjne a na drugiej kalendarium z wyrywanymi miesiącami. Kalendarz został wydrukowany na twardym papierze w formacie A3 i został dodatkowo zafoliowany przez co zwiększy się jego trwałość podczas całorocznego użytkowania.

W związku z panującą pandemią COVID-19 strażacy podejmą wszelkie środki ostrożności i bezpieczeństwa podczas kontaktu z mieszkańcami. Jeśli mimo tego ktoś będzie obawiał się kontaktu ze strażakami lub znajduje się na kwarantannie, to informujemy o możliwości nabycia kalendarzy w naszej remizie po uprzednim kontakcie.

Przekazane za kalendarz datki zostaną w całości przeznaczone na realizację celów statutowych, w tym na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego, który zwiększy mobilność naszej jednostki. Już teraz bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom za wsparcie naszej działalności.

Ogromne słowa podziękowania kierujemy również w stronę sponsorów:

- Cukiernia Lukresja - Joanna Kuźniarowicz

- MAT-BUD Materiały budowlane - Marcin Brański

- Verona Wyroby Garmażeryjne - Anna Kuźniarowicz

- Krosart Producent reklam - Tomasz Penar

- MW-GLASS Usługi szklarskie

NASI PARTNERZY